NEGOTIANT - Realitná kancelária

Vitajte v realitnej kancelárii Negotiant.   Vyberte si z našej širokej ponuky nehnuteľností. Ponúkame byty, domy, novostavby (developerské projekty), prípadne nehnuteľnosti iného charakteru. V záložke Nehnuteľnosti sa nachádzajú nehnuteľnosti s možnosťou odkúpenia alebo odpredania s orientačnými cenami našich klientov, predbežnými požiadavkami a s ďalšími údajmi charakterizujúce jednotlivé reality. V záložke Projekty nájdete ponuku aktuálnych developerských projektov podľa Vašich kritérii. V prípade, že Vás niektorá ponuka oslovila, alebo máte záujem o pridanie svojej nehnuteľnosti do našej databázy, v záložke Informácie sa dozviete bližšie podmienky ďalšej spolupráce.   V prípade ak si z ponuky nehnuteľností nenájdete vhodný byt alebo dom, zastavte sa u nás v kancelárii a sprístupníme Vám aj stovky ďalších ...
chcete sa dozvedieť viac ?
KLIENTSKÁ ZÓNA
LOGIN
HESLO

NEGOTIANT - byty na predaj

NEGOTIANT - byty na predaj

Na domovskej stránke našej realitnej kancelárie nájdete množstvo užitočných informácii, ale ale pre detailnejšie informácie sme zriadili aj ďalšie stránky, ktoré Vás informujú o realitnom trhu.

 

Jednou z daných stránok je táto Byty na predaj, ale aj stránka o niektorých developerských projektoch, alebo stránka o všeobecných informáciach o realitných kanceláriach

Stránka  byty - predaj .com

Táto stránka BYTY PREDAJ bola zriadená za účelom informovania klientov o typoch bytov, ktoré sú momentálne bežne dostupné na trhu a aj v našej ponuke. Ponúkame klientom 1 izbové, 2 izbové, 3 izbové, 4 a viac izbové byty, prípadne garsónky, domy alebo nehnuteľnosti iného charakteru. Existujú aj byty aj s tzv. pol izbou, ktorá nemá dostatočné rozmery v zmysle vyhlášky na klasifikáciu miestnosti ako ďalšej izby, ale je možné ju využiť ako malú spáľňu slúžiacu len na prespatie. Tieto byty sú tiež veľmi obľúbené, lebo efektívne majú využítú svoju plochu bytu, hlavne pri malometrážnych bytoch.

 

Byty sú všeobecne cenovo dostupnejšie ako rodinné domy a preto aj počet predaných bytov realitných kancelárii je vyšší ako počet rodinných domov vo väčších mestách ako sú napr. Bratislava, Košice. V menších mestách a na vidieku je tendencia skôr opačná, keďže domy sú cenovo dostupnejšie  pre väčšiu časť obyvateľstva, byty prestávajú byť zaujímavé.

Byty na predaj - realitná kancelária

Výhody kúpy alebo predaja bytu

Byty sú atraktívne ako sme spomínali v predchádzajúcom bode hlavne vo väčších mestách a to najmä kvôli nižšej cene nehnuteľnosti v porovnaní s domami a lepšej dostupnosti do svojho zamestnania. Rodinné domy zase poskytujú vyšší komfort bývania, menej susedov a viacej súkromia. Pri rodinných domoch na vidieku je hlavnou nevýhodou dochádzanie do práce, prípadne môže byť aj nižšia občianska vybavenosť v danej lokalite. Pri výbere vhodného bývania závisí už len od priorít daného klienta a finančných možností.

 

Pri kúpe nehnuteľnosti treba mať na pamäti , že najdôležitejšie kritérium pri výbere nehnuteľnosti je lokalita, lokalita a zase lokalita. So stavom bytu je možné aj odstupom času niečo robiť, ale lokalitu, výhľad alebo orientáciu bytu už nebude možné neskôr zmeniť. Často klienti radšej kúpia zrekonštruovanú nehnuteľnosť s horšou orientáciou alebo v horšej lokalite a po pár rokoch, keď sa finančný stav klientov zlepší, tak znova hľadajú novú nehnuteľnosť. Aj preto pre našich klientov odporúčame byty so zaujímavým výhľadom a lepšou orientáciou i na úkor stavu rekonštrukcie daného bytu.

Byty na predaj - realitná kancelária

Reality - občianska inzercia alebo ponuka RK ?

Každý klient preferuje iný zdroj informácii na vyhľadávanie realít pri riešení kúpy svojej nehnuteľnosti. Mnohí preferujú reality z občianskej inzercie na rôznych inzertných portáloch ako je napr. aj portál www.topreality.sk. Niektorí zase uprednostňujú ponuku realít realitných kancelárii, keďže od realitnej kancelárie ako garanta obchodného prípadu očakávajú dohľad nad celou realizáciou prevodu vlastníckeho práva. Je už na záujemcovi ako si želá otázku svojho bývania riešiť.

Kúpa bytu bez realitnej kancelárie

Sú klienti, ktorí preferujú kúpu bytu bez realitnej kancelárie, aby ušetrili na poplatkoch spojených so sprostredkovaním nehnuteľnosti. Táto možnosť tu stále je, i keď väčšina kupujúcich uprednostňuje kúpu prostredníctvom realitnej kancelárie. Dôvody sú viaceré. Najmä obava zo vzniku komplikácii, ktoré bežný laik ťažko odhalí počas realizácie prevodu vlastníckeho práva. Aj preto naša kancelária odporúča záujemcom pri kúpe obrátiť sa na realitné kancelárie s dlhšou pôsobnosťou na trhu, príp. aspoň na advokátsku kanceláriu, ktorá by dohliadala na zmluvné riešenia. V minulosti sa už viackrát ukázalo, že klienti v rámci šetrenia na poplatkoch pre realitnú alebo advokátsku kanceláriu sa stali obeťami nepríjemných udalostí, ktoré im spôsobili nemalé finančné škody. Aj kvôli tomuto realitná kancelária dala natočiť krátke video, ktoré zábavným spôsobom poukazuje na prípad, ako sa ľahko dá dostať do omylu pri kúpe nehnuteľnosti. 

Ponuka bytov - z regiónov Bratislava, Nitra, Banská Bystrica

Ponuka našich nehnuteľností je zverejnená pre klientov na domovskej stránke na odkaze Nehnuteľnosti. Po použití vyhľadávacieho filtra sa zobrazia nehnuteľnosti podľa vlastných požadovaných kritérii. Prosíme klientov, aby reagovali na nehnuteľnosti zverejnené na našej domovskej webovej stránke. Inzeráty na externých portáloch môžu byť niekedy neaktuálne, začo sa svojim klientom touto cestou ospravedľňujeme. Z kapacitných dôvodov a kvôli širokej ponuke nehnuteľností z celého Slovenska je veľmi náročné udržiavať aktuálnosť zobrazenej ponuky aj na externých portáloch.

 

Centrála spoločnosti Realitné odkazy Najkvalitnejší balík služieb

NEGOTIANT Group, a.s. 

sídlo: Záhradnícka 27,

811 07 Bratislava - Staré Mesto

 

 

tel.: 02 212 01 121

mobil: 0905 685 274

e-mail: info@negotiant.sk

web: http://www.negotreal.sk

web: http://www.negotiant.sk

Realitná komora Slovenskej republiky

Reality na Facebooku

Realitný video kanál

Realitné blogy

Virtuálne reality na AppStore

Chcem si otvoriť vlastnú pobočku

Chcem si rezervovať realitného makléra

Chcem sa stať členom klubu Negotiant

 

 

Najkvalitnejší balík realitných služiebNajkvalitnejší balík realitných služieb

NEWSLETTER - prihlásenie na odber+ =

 
 
+ =